تکنی گاز، تکنیک برتر هر آشپزخانه

آدرس:

تهران- بالاتر از سه راه تهرانپارس -پلاک 266- کارخانه آریا

تلفن تماس:

02177122003-02177143814-02177227886-02177207845

ایمیل:

info@tecni.ir
هود و گاز تکنی

نصب مبلمان مد بهار

سبک دکوراسیون اسکاندیناوی که در سال های اخیر با سرعت بسیار بالایی اطراف ما را احاطه کرده و زندگی ما را تحت الشعاع قرار داده است، سبب شده که از شلوغی و هیاهوی روزمره فاصله گرفته و صاحب سبک دکوراسیون، ساده و راحت شویم. وطن اصلی این سبک که می توان آنرا “Fresh” نیز نامید، همانطور که از نامش پیداست کشورهای دانمارک، نروژ، سوئد و فنلاند می باشد. این هنر دکوراسیون، که از شمالی ترین قسمت اروپا نشات گرفته است، امروزه به سبک مورد علاقه ی تمامی دنیا مبدل شده است.

برای داشتن یک دکوراسیون خانگی به سبک اسکاندیناوی، اولین کاری که می بایست انجام دهید خداحافظی با مجموعه ی اشیاء و وسایلی می باشد که سالیان زیادی است در منزل شما بوده و دل کندن از آنها برای شما سخت می باشد. بطور کلی دیگر با رنگ های متفاوت سر و کار نخواهید داشت. در دکوراسیون اسکاندیناوی، رنگ سفید غالب و تاثیر گذاری بر دیوارها و مبلمان ها حاکم می باشد. خطوط و نقاط سیاه رنگ، تکمیل کننده ی این رنگ سفید خواهند بود. از طرفی وسایل و جزئیات چوبی که در نقاط مختلف خانه ی خود قرار خواهید داد به مثابه ی خامه ی کیک شما خواهد بود. همچنین قادر خواهید بود که با استفاده از آکسسوارهای متعلق به فرهنگ اسکاندیناوی، خانه ی خود را به یک گالری هنری تبدیل نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی تکنی گاز در سال 88 با برند تجاری تکنی و دامنه فعالیّت تولید اجاق گاز و انواع هودهای خانگی پا به عرصه تولید ملّی گذاشت.

تکنی گاز با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین ماشین آلات و ابزارهای تولید و با به خدمت گرفتن کارشناسان مجرّب و متخصّص، به عنوان یک واحد تولید ملّی پیشرو در نوآوری و کیفیت محسوب می شود.

تمامی محصولات تکنی با نظارت مستمر و دقیق کارشناسان واحد کنترل کیفیت و مطابق با استانداردهای ملّی تولید و عرضه میگردد.

  • 02177122003-02177143814
  • تهران- بالاتر از سه راه تهرانپارس -پلاک 266- کارخانه آریا
  • info@tecni.ir
چطور میتونم کمکتون کنم؟